O Firmie - Biuro Rachunkowe - Anna Górski

Przejdź do treści

AG Biuro Rachunkowe


Biuro Rachunkowe stworzone dla ciebie. Ty prowadzisz firmę, my zajmujemy się całą resztą
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym. Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze finansów oraz wysokie kwalifikacje i kompetencje pozwalające na profesjonalne wykonywanie powierzonej pracy. Stale poszerzamy i aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu podatków i księgowości, co jest szczególnie ważne w dynamicznie zmieniających się realiach.
Naszym celem jest budowa trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu. Dzięki naszym usługom zaoszczędzą Państwo swój cenny czas, który może być przeznaczony na rozwój Państwa firmy. Sam wybierzesz sposób, w jaki się z nami skontaktujesz oraz przekażesz nam dokumenty. Umówisz się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i godzinie. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i prowadzonej przez Ciebie działalności.
Poprowadzimy kompleksowe usługi księgowe w zakresu ksiąg rachunkowych, ksiąg podatkowych i obsługi kadrowo-płacowej. Pomożemy w założeniu działalności oraz w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wesprzemy w uzyskaniu kredytu lub leasingu.
Wróć do spisu treści